KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122056
*
nr 912 2056
Etsning
Staffan Kihlgren, "Explosioner över ett fält" EA, motivet: 31, 5 x 40, 5
Följerätt
Utrop:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 september 2014
kl 18:16:03
- Tema
15 sep
Grafik
PÃ¥ tema grafik i september har vi samlat litografier och etsningar med mera av Olle Baertling, Stig Claesson Slas, Corneille, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Mona Huss Walin, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik staffan kihlgren
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
-
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:12
*
Etsning
Läs mer om Grafik
nr 912 2056
Etsning
Staffan Kihlgren, "Explosioner över ett fält" EA, motivet: 31, 5 x 40, 5
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 september 2014 |
- Tema
15 sep
Grafik
PÃ¥ tema grafik i september har vi samlat litografier och etsningar med mera av Olle Baertling, Stig Claesson Slas, Corneille, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Mona Huss Walin, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik staffan kihlgren
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37 -
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:12



